Centrum Stomatologii Dental-Perfect

Centrum Stomatologii Dental-Perfect służy Państwu już 20 lat. Udało nam się sprawić, iż nasi Pacjenci  czują się bezbolesnie, bezpiecznie i komfortowo.

Zapewniamy profesjonalną obsługę wynikającą z wiedzy i doświadczenia personelu  medycznego, który swój zawód wykonuje z wielką pasją. Serdeczna atmosfera panująca  w naszym centrum sprawia, że wizyta u stomatologa może być bezstresowa i przyjemna.

Naszym priorytetem jest osiągnięcie jak najlepszych efektów leczenia, a największą satysfakcją gdy każdy pacjent nie zależnie od wieku czuje się ważny i zadowolony z naszych usług.

Posiadamy własne laboratorium protetyczne pracujące na sprzęcie najnowszej generacji. Wpływa to  na jakość wykonywanych prac protetycznych i znacznie skraca czas oczekiwania. W dziedzinie ortodoncji  jako jedni z pierwszych współpracujemy z firmą 3D Smile,  która wykonuje aparaty ortodontyczne w innowacyjnej technice  3D.

Pacjenci przyjezdni mogą liczyć na naszą pomoc w zakwaterowaniu  a w wolnym czasie zapoznanie się z urokami naszego miasta.

Zapraszamy Serdecznie,

Zespół Dental-Perfect!

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

REJESTRACJA 8:00 – 20:00

505 250 150

71 339 91 61