Dental Perfect Wrocław – profesjonalny gabinet stomatologiczny we Wrocławiu

dental perfect gabinet2 300x300Jako Dental Perfect działamy już od ponad 20 lat. Jesteśmy niezwykłym centrum stomatologii we Wrocławiu, w którym nasi pacjenci czują się bezpiecznie i komfortowo. Ze względu na stosowanie innowacyjnych metod leczenia, wykonywane zabiegi są bezbolesne, a przez to też mało stresujące dla odwiedzających nas pacjentów.

Zapewniamy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Jako personel medyczny wykonujemy swój zawód z wielką pasją, popartą stale rozwijaną wiedzą i ugruntowanym doświadczeniem. Serdeczna atmosfera ocieplająca wizerunek centrum stomatologii Dental Perfect to przysłowiowa “wisienka na torcie”. Do każdego pacjenta podchodzimy, zarażając miłym i przyjaznym uśmiechem, dzięki czemu wizyta w gabinecie stomatologicznym przebiega w przyjemnych i bezstresowych warunkach.

 

W Dental Perfect rządzą nami priorytety – zadbaj o piękny uśmiech w centrum stomatologii we Wrocławiu!

Naszym nieodzownym priorytetem jest osiągnięcie jak najlepszych efektów leczenia. Wynika to z bardzo prostego faktu, pragniemy aby każdy pacjent, bez względu na wiek, czuł się ważny i zadowolony ze świadczonych usług w Dental Perfect. To nasza największa satysfakcja.

Aby nie rzucać słów na wiatr, miło nam poinformować, iż Dental Perfect we Wrocławiu posiada własne laboratorium protetyczne, wykorzystujące sprzęt najnowszej generacji. Dzięki temu czas oczekiwania jest znacznie krótszy, a jakość wykonywanych prac protetycznych wkracza na wysoki, dotąd nieznany, poziom obsługi. Innowacyjność ma wiele ciekawych odsłon, dlatego też jako jeden z pierwszych gabinetów stomatologicznych rozpoczęliśmy współpracę z firmą Smile, odpowiedzialnym za wykonywanie aparatów ortodontycznych nowoczesną techniką 3D.

Stereotypem jest, iż każdy dentysta to oschły i zimny profesjonalista. W Dental Perfect pragniemy zatrzeć te złe wrażenie, dlatego też pacjentom przyjezdnym z okolic i całego kraju pomagamy w zakwaterowaniu. Mogą oni również liczyć na naszą kreatywność, dlatego też sugerujemy i doradzamy, jakie miejsca w wolnym czasie warto odwiedzić we Wrocławiu.

Nasz zespół:

Lek. Dent. Paweł Piwowar

Led. Dent. Aleksandra Krawczyńska-Piwowar

Lek. Dent. Karolina Piwowar-Górniak 

Lek. Dent. Grzegorz Grodoń – specjalista chirurgii stomatologicznej

Lek. Dent. Dominika Dąbrowska 

Lek. Dent. Martyna Piekarska

dentalperfect gabinet2
dental perfect gabinet1
dental perfect wnetrze1
dentalperfect gabinet2
dental perfect gabinet1
dental perfect wnetrze1