O nas

Dental Perfect Wrocław – profesjonalny gabinet stomatologiczny we Wrocławiu

Jako Dental Perfect działamy już od ponad 20 lat. Jesteśmy niezwykłym centrum stomatologii we Wrocławiu, w którym nasi pacjenci czują się bezpiecznie i komfortowo. Ze względu na stosowanie innowacyjnych metod leczenia, wykonywane zabiegi są bezbolesne, a przez to też mało stresujące dla odwiedzających nas pacjentów.

Zapewniamy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Jako personel medyczny wykonujemy swój zawód z wielką pasją, popartą stale rozwijaną wiedzą i ugruntowanym doświadczeniem. Serdeczna atmosfera ocieplająca wizerunek centrum stomatologii Dental Perfect to przysłowiowa “wisienka na torcie”. Do każdego pacjenta podchodzimy, zarażając miłym i przyjaznym uśmiechem, dzięki czemu wizyta w gabinecie stomatologicznym przebiega w przyjemnych i bezstresowych warunkach.

Naszym nieodzownym priorytetem jest osiągnięcie jak najlepszych efektów leczenia. Wynika to z bardzo prostego faktu, pragniemy aby każdy pacjent, bez względu na wiek, czuł się ważny i zadowolony ze świadczonych usług w Dental Perfect. To nasza największa satysfakcja.

osobowy
zespół
lat
doświadczenia
zadowolonych
pacjentów
+
uratowanych
zębów
osobowy
zespół
lat
doświadczenia
+
zadowolonych
pacjentów
+
uratowanych
zebów
Doskonała
Na podstawie 372 opinii
MRX MRX
MRX MRX
2024-04-03
Zdecydowanie polecam. Spotkałem się z profesjonalnym, ale i bardzo życzliwym podejściem personelu, a w szczególności dr n. med. Marka Nahajowskiego, do którego z pewnością jeszcze wrócę :)
procent1968
procent1968
2024-03-12
Stomatologia na najwyższym poziomie. Na początku zabiegu było mi tak błogo że bałem się nawet że zasnę 😆 Potrafią odbudować nieistniejącego w zasadzie zęba. Jako technik jestem pełen podziwu. Jestem już umówiony na kolejną wizytę i będę wracał :-)
Pola Przybyła
Pola Przybyła
2024-03-04
Z mojego doświadczenia, ta klinika stomatologiczna zasługuje na uznanie jako jedna z najlepszych w branży. Ostatnio miałam okazję korzystać z usług chirurga Pana doktora Grzegorza Grodoń w celu usunięcia ósemek. Cały proces przebiegł wyjątkowo sprawnie – było szybko, efektywnie, bez bólu i bez jakichkolwiek komplikacji. Szczególnie doceniam profesjonalizm lekarza, który szczegółowo i jasno przekazał wszystkie niezbędne informacje dotyczące postępowania po zabiegu oraz potencjalnych środków ostrożności. Moje słowa uznania również dla Pani doktor Aleksandry Krawczyńskiej-Piwowar wiedza Pani doktor jest naprawdę imponująca, a podejście do pacjenta spełnia najwyższe standardy - dokładne wyjaśnienie wszelkich wątpliwości, odpowiedzi na pytania udzielone w zrozumiały sposób, ogromna cierpliwość i serdeczność. Ponadto, pragnę podkreślić wyjątkową estetykę samej kliniki oraz wyjątkowo przyjazne i pomocne podejście personelu. Zdecydowanie polecam tę placówkę każdemu, kto szuka wysokiej jakości opieki stomatologicznej. Polecam i będę polecać każdemu odwiedzić to miejsce! Serdecznie dziękuję, będę wracać do Dental Perfect 💚 Ps. Panie z rejestracji - Pani Natalia i Pani Angelika dawno nie spotkałam tak przesympatycznych i pomocnych pań. Ich ciepło i uśmiech na samym wejściu sprawia, że chce się zostać tutaj na dłużej! Brawo dla szefa za taką ekipę! 😊
Joasia Carla
Joasia Carla
2024-02-24
Gdyby wszyscy lekarze mieli takie wyjątkowe podejście do pacjentów jak lekarze w Klinice Dental Perfect... Kompentencje, kontakt, zrozumienie, serdeczność, widoczna chęć pomocy na rzadko spotykanym poziomie. Polecam:) Joanna P
Adam G.
Adam G.
2024-02-23
Jak dla mnie to pelna profeska zarówno jak i leczenie ubytkow u dr Macieja Obary czy tez leczenie kanalowe u dr Artura Barana. Mialem 5 wizyt w ostatnich 2 miesiacach. Foto uzebienia, omowienie, zaplanowanie i wykonanie w 100% profesjonalnie. Z Dental Perfect skorzystam ponownie z pewnoscia. Polecam.
Grazyna Januś
Grazyna Januś
2024-02-08
Polecam ten Gabinet. Lekarze profesjonaliści. Ząbki piękne. Korzystam z usług już kilka lat. Jak się coś dzieje , dzwonię i jadę. Bardzo dziękuję za bezbolesną usługę.
Weronika
Weronika
2024-02-07
Bardzo dobre wrażenie wywarła na mnie ta klinika. Przede wszystkim doktor Baran, który podchodzi wachowo do pacjenta. Polecam!

W Dental Perfect rządzą nami priorytety – zadbaj o piękny uśmiech w centrum stomatologii we Wrocławiu!

Aby nie rzucać słów na wiatr, miło nam poinformować, iż Dental Perfect we Wrocławiu posiada własne laboratorium protetyczne, wykorzystujące sprzęt najnowszej generacji. Dzięki temu czas oczekiwania jest znacznie krótszy, a jakość wykonywanych prac protetycznych wkracza na wysoki, dotąd nieznany, poziom obsługi. Innowacyjność ma wiele ciekawych odsłon, dlatego też jako jeden z pierwszych gabinetów stomatologicznych rozpoczęliśmy współpracę z firmą Smile, odpowiedzialnym za wykonywanie aparatów ortodontycznych nowoczesną techniką 3D.

Stereotypem jest, iż każdy dentysta to oschły i zimny profesjonalista. W Dental Perfect pragniemy zatrzeć te złe wrażenie, dlatego też pacjentom przyjezdnym z okolic i całego kraju pomagamy w zakwaterowaniu. Mogą oni również liczyć na naszą kreatywność, dlatego też sugerujemy i doradzamy, jakie miejsca w wolnym czasie warto odwiedzić we Wrocławiu.

Nasz zespół

Jan Kowalski

Lekarz dentysta

Jan Kowalski

Lekarz dentysta

Jan Kowalski

Lekarz dentysta

Jan Kowalski

Lekarz dentysta

Jan Kowalski

Lekarz dentysta

Jan Kowalski

Lekarz dentysta

Nasz zespół

Jan Kowalski

Lekarz dentysta

Jan Kowalski

Lekarz dentysta

Jan Kowalski

Lekarz dentysta

Jan Kowalski

Lekarz dentysta

Jan Kowalski

Lekarz dentysta

Jan Kowalski

Lekarz dentysta

Scroll to Top
Zadzwoń do nas