O nas

Dental Perfect Wrocław – profesjonalny gabinet stomatologiczny we Wrocławiu

Jako Dental Perfect działamy już od ponad 20 lat. Jesteśmy niezwykłym centrum stomatologii we Wrocławiu, w którym nasi pacjenci czują się bezpiecznie i komfortowo. Ze względu na stosowanie innowacyjnych metod leczenia, wykonywane zabiegi są bezbolesne, a przez to też mało stresujące dla odwiedzających nas pacjentów.

Zapewniamy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Jako personel medyczny wykonujemy swój zawód z wielką pasją, popartą stale rozwijaną wiedzą i ugruntowanym doświadczeniem. Serdeczna atmosfera ocieplająca wizerunek centrum stomatologii Dental Perfect to przysłowiowa “wisienka na torcie”. Do każdego pacjenta podchodzimy, zarażając miłym i przyjaznym uśmiechem, dzięki czemu wizyta w gabinecie stomatologicznym przebiega w przyjemnych i bezstresowych warunkach.

Naszym nieodzownym priorytetem jest osiągnięcie jak najlepszych efektów leczenia. Wynika to z bardzo prostego faktu, pragniemy aby każdy pacjent, bez względu na wiek, czuł się ważny i zadowolony ze świadczonych usług w Dental Perfect. To nasza największa satysfakcja.

osobowy
zespół
lat
doświadczenia
zadowolonych
pacjentów
+
uratowanych
zębów
osobowy
zespół
lat
doświadczenia
+
zadowolonych
pacjentów
+
uratowanych
zebów
G Anastazja
G Anastazja
2023-03-06
Witam.Z góry chcę podziękować Pana Doktora Grzegorza Grodonia. Chirurg od Boga!!! Niezwykle skromny i kulturalny. Polecam wszystkim wizytę u Doktora Grodonia którzy stoją przed decyzją o ekstrakcji.Mistrz chirurgii!!! Jestem bardzo zadowolona, lepiej trafić nie mogłam. Z góry dziękuję:)
Edyta Romecki
Edyta Romecki
2023-02-22
Zdecydowanie super miejsce i fachowi ludzie. Dobre ceny za profesjonalną robotę, zasłużone 5*
Maria Magoń
Maria Magoń
2023-02-11
Profesjonalna obsługa, sprzęt nowej generacji, polecam serdecznie.
Mietek Mroz
Mietek Mroz
2023-02-06
Wspaniałe miejsce by pozbyć się problemów . Wychodzisz z uśmiechem.
Marzena Szmyt
Marzena Szmyt
2023-01-30
Mistrzowie !! Żadne słowa nie oddadzą profesjonalizmu, wiedzy i doświadczenia lekarzy obecnych w Klinice DentalPerfect. Jestem po dwóch wizytach u Państwa. Pierwsza wizyta była u Doktor Karoliny, w celu konsultacji. Pani Doktor to osoba niezwykle profesjonalna, rzeczowa, uczciwa., o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Omówiła ze mną mój przypadek w taki sposób, aby leczenie przebiegało w jak najlepszych dla pacjenta warunkach, komforcie psychicznym. Anioł. Nie człowiek. Godna zaufania. Druga wizyta odbyła się u chirurga stomatologicznego Pana Doktora Grzegorza Grodonia. Chirurg WIELKIEGO FORMATU !!!. Już po chwili poczułam, że lepiej trafić nie mogłam. Doktor o pewnej ręce, intuicji, wiedzy. !!! Mistrz nad Mistrze!! Przy tym niezwykle skromny, delikatny, kulturalny, cierpliwy. Nie wiem jak to zrobił, ale ekstrakcją zęba przebiegła w sposób błyskawiczny, bezbolesny. Byłam bardzo zestresowana. Obecność i podejście Doktora rozwiały mój strach. Polecam wszystkim wizytę u Doktora Grodonia którzy stoją przed decyzją o ekstrakcji. Ogromne podziękowania przesyłam Pani Asystentce Stomatologicznej Doktora!! Jej delikatna i spokojna obecność, dodała mi również otuchy.Przy Pani czułam, że jestem we właściwym miejscu, z właściwymi osobami. Najlepsza Klinika w leczeniu stomatologicznym.!! Opinie, które tu przeczytałam w 100% pokrywają się z rzeczywistością. Uczciwe i przyzwoite ceny. Profesjonalny sprzęt. Czysto, bezpiecznie, higienicznie. Świetna lokalizacja, dostępne miejsca parkingowe. Dziękuję Państwu za pomoc w leczeniu.!! Do zobaczenia !!
Maria Maj
Maria Maj
2023-01-20
Fantastyczna obsługa i bardzo miły personel! Usunięcie ósemki wykonane bardzo sprawnie, bez bólu i powikłań. Zdecydowanie polecam.

W Dental Perfect rządzą nami priorytety – zadbaj o piękny uśmiech w centrum stomatologii we Wrocławiu!

Aby nie rzucać słów na wiatr, miło nam poinformować, iż Dental Perfect we Wrocławiu posiada własne laboratorium protetyczne, wykorzystujące sprzęt najnowszej generacji. Dzięki temu czas oczekiwania jest znacznie krótszy, a jakość wykonywanych prac protetycznych wkracza na wysoki, dotąd nieznany, poziom obsługi. Innowacyjność ma wiele ciekawych odsłon, dlatego też jako jeden z pierwszych gabinetów stomatologicznych rozpoczęliśmy współpracę z firmą Smile, odpowiedzialnym za wykonywanie aparatów ortodontycznych nowoczesną techniką 3D.

Stereotypem jest, iż każdy dentysta to oschły i zimny profesjonalista. W Dental Perfect pragniemy zatrzeć te złe wrażenie, dlatego też pacjentom przyjezdnym z okolic i całego kraju pomagamy w zakwaterowaniu. Mogą oni również liczyć na naszą kreatywność, dlatego też sugerujemy i doradzamy, jakie miejsca w wolnym czasie warto odwiedzić we Wrocławiu.

Nasz zespół

Jan Kowalski

Lekarz dentysta

Jan Kowalski

Lekarz dentysta

Jan Kowalski

Lekarz dentysta

Jan Kowalski

Lekarz dentysta

Jan Kowalski

Lekarz dentysta

Jan Kowalski

Lekarz dentysta

Nasz zespół

Jan Kowalski

Lekarz dentysta

Jan Kowalski

Lekarz dentysta

Jan Kowalski

Lekarz dentysta

Jan Kowalski

Lekarz dentysta

Jan Kowalski

Lekarz dentysta

Jan Kowalski

Lekarz dentysta

Scroll to Top
Zadzwoń do nas